top of page
DSC07336.jpg
Pary, które nam zaufały.jpg

Martyna & Bartek

Nie wyobrażam sobie ślubu bez Kamili. Dzięki jej pomocy nie musiałam się martwić o nic. W dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik a sama Kamila koordynowała zarówno ślub jak i wesele. Ma masę wspaniałych pomysłów i potrafi poradzić sobie z najbardziej wymagającymi klientami. Z czystym sumieniem polecam Kamilę każdemu kto marzy o idealnej uroczystości, zarówno ślubnej jak i okolicznościowej. Ja swój ślub będę wspominać już zawsze w samych superlatywach.

Tarnów

martynabartek-623.jpg
Magda i Sebastian.jpg

Magda & Sebastian

Kamila jest wspaniała w tym, co robi. Ma wyczucie stylu, świetny gust, zna się na trendach, potrafi dobrze doradzić w kwestiach, czy to organizacyjnych, czy dekoracyjnych. Konsultowałam z nią kilka rzeczy związanych z moim weselem i za każdym razem mogłam liczyć na fachowe wsparcie. Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z Kamilą.

Secemin

Magda & Adrian

Kamila jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Mega zaangażowanie w swoją pracę, ogromna wyobraźnia, dzięki niej w dniu naszego ślubu dopracowany był każdy szczegół! Wszystko wyglądało pięknie, a wystrój sali powalał na kolana. Serdecznie polecam Młodym Parą, warto oddać ślubu w jej ręce, żeby cieszyć się i świętować, a całą resztę dopilnuje Kamila.

Zawiercie

Magda i Adrian.jpg
Monika i Kamil.jpg

Monika & Kamil

Bardzo polecam Wedding Land przy pomocy w organizacji wesela. Przepiękne dekoracje. Wszystko dopracowane do najmniejszego szczegółu, ogromne zaangażowanie! A co najważniejsze przesympatyczni ludzie.

Dębica

Kasia & Dawid

No to cóż mogę napisać Kamilka dziękujemy jeszcze raz za wszystko co zrobiłaś goście byli w szoku organizacyjnie klasa światowa! Spełniłaś nasze marzenie od małego chcieliśmy żeby nasze wesele było top top i takie było Dziękujemy raz jeszcze !!

Milówka

Kasia i Dawid.jpg
E&P - 426.jpg

Ewelina & Patryk

Z całego serca polecam, dzięki koordynacji Kamili wszystko poszło zgodnie z planem nie narażając nas na dodatkowy stres - pożary były gaszone zanim się o nich dowiadywaliśmy :)

Szczyrk

bottom of page