top of page

Karolina & Konrad

Agencja Ślubna

Wedding Land

Wybór stylizacji uroczystości ślubu i wesela to niełatwe zadanie. Karolina i Konrad idealnie odnaleźli się w stylistyce glamour. Bogate kompozycje, wyjątkowa suknia i spójność wszystkich elementów to tylko nieliczne z tych, które powinniśmy wziąć pod uwagę decydując się na ten styl. Trendy się zmieniają, a Pary Młode chętnie decydują się na to, by za nimi podążać. Styl glamour to jeden z najbardziej preferowanych stylów przez Pary Młode. Większość z nich jest otwarta na nowe propozycje, dzięki czemu możemy podziwiać coraz to nowsze propozycje kompozycji.

jakmarzenie-049.jpg
jakmarzenie-055.jpg

Większość Panien Młodych w momencie, gdy były małymi dziewczynkami i pojawiały się ich pierwsze plany dotyczące ślubu i wesela, marzyły o bajkowej uroczystości. Niejednokrotnie widzą się w roli księżniczki, a do tej wizji idealnie pasuje właśnie styl glamour.

jakmarzenie-058.jpg
jakmarzenie-061.jpg
jakmarzenie-046.jpg

Pierwszy taniec to nieodłączny element każdego wesela. Od jakiegoś czasu Pary Młode decydują się na pierwszy taniec w chmurach. Jest to idealne rozwiązanie dla Par Młodych, które marzą o bardzo wyjątkowym rozpoczęciu zabawy, a także dla tych, którzy nie czują się zbyt swobodnie na parkiecie. Ciężki dym potrafi zakryć drobne pomyłki, które mogłyby się pojawić.

jakmarzenie-044.jpg
jakmarzenie-042.jpg
jakmarzenie-067.jpg
jakmarzenie-054.jpg

Podczas tej realizacji postawiliśmy na białe kwiaty, złote elementy, bordowe dodatki, a także geometryczne wzory. Ten motyw pojawiał się już jakiś czas na weselach, jednak Pary Młode wciąż decydują się na jego nowsze propozycje.

jakmarzenie-070.jpg
bottom of page