Karolina & Konrad

Świat Ślubów

Wedding Land

Wybór stylizacji uroczystości ślubu i wesela to niełatwe zadanie. Karolina i Konrad idealnie odnaleźli się w stylistyce glamour. Bogate kompozycje, wyjątkowa suknia i spójność wszystkich elementów to tylko nieliczne z tych, które powinniśmy wziąć pod uwagę decydując się na ten styl. Trendy się zmieniają, a Pary Młode chętnie decydują się na to, by za nimi podążać. Styl glamour to jeden z najbardziej preferowanych stylów przez Pary Młode. Większość z nich jest otwarta na nowe propozycje, dzięki czemu możemy podziwiać coraz to nowsze propozycje kompozycji.

Większość Panien Młodych w momencie, gdy były małymi dziewczynkami i pojawiały się ich pierwsze plany dotyczące ślubu i wesela, marzyły o bajkowej uroczystości. Niejednokrotnie widzą się w roli księżniczki, a do tej wizji idealnie pasuje właśnie styl glamour.

Pierwszy taniec to nieodłączny element każdego wesela. Od jakiegoś czasu Pary Młode decydują się na pierwszy taniec w chmurach. Jest to idealne rozwiązanie dla Par Młodych, które marzą o bardzo wyjątkowym rozpoczęciu zabawy, a także dla tych, którzy nie czują się zbyt swobodnie na parkiecie. Ciężki dym potrafi zakryć drobne pomyłki, które mogłyby się pojawić.

Podczas tej realizacji postawiliśmy na białe kwiaty, złote elementy, bordowe dodatki, a także geometryczne wzory. Ten motyw pojawiał się już jakiś czas na weselach, jednak Pary Młode wciąż decydują się na jego nowsze propozycje.

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel: 505 448 854

E-mail: kamilaplesinska@wp.pl

© 2020 by Kamila Plesińska