top of page

Angelika & Brajan

Agencja Ślubna

Wedding Land

Angelika i Brajan to para, od której miłość bije na każdym kroku. Bardzo ważne jest to podczas organizacji ślubu i wesela. Warto się skupić na celebrowaniu tego najważniejszego aspektu całej uroczystości, a całą organizację powierzyć w nasze ręce.

DSC03943.jpg
DSC03689-2.jpg
DSC03865.jpg

Małe wesela mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Można się skupić wówczas na dopracowaniu najmniejszych detali i postawić na jakość. Zabawa się może udać zarówno wówczas, gdy zaprosimy kilkaset osób, ale także jak będzie ich tylko kilkadziesiąt.

DSC03994.jpg

Total white boho wedding to motyw przewodni, który towarzyszył nam podczas organizacji tej stylizacji. Skupiliśmy się na idealnym dopasowaniu suszonych roślin oraz kwiatów w kolorze białym. Idealnie sprawdziło się tutaj wykorzystanie bielonego ruskusa, czy trawy pampasowej. Wszystkie białe elementy przełamaliśmy delikatnym dodatkiem czerni.

DSC04105.jpg
DSC03861.jpg

Napisy ledowe coraz częściej wykorzystywane są na różnego rodzaju uroczystościach, w tym oczywiście na weselach. Jest to idealne rozwiązanie na tło przy stole dla Pary Młodej, ale można je wykorzystać także na inne sposoby i w innych miejscach.

DSC04120-2.jpg
DSC03952.jpg
DSC03829.jpg

Strój Pana Młodego odpowiednio dopasowujemy do stylistyki całej uroczystości, wyglądu Panny Młodej, a także klimatu wesela. Do każdej odmiany stylu boho, idealnie będzie pasowała luźniejsza stylizacja. Można zatem wykorzystać eleganckie spodnie i szelki.

DSC03612-2.jpg

Suknia ślubna i cała stylizacja to bardzo ważny element dla każdej Panny Młodej. Po przygotowaniu inspiracji dekoracji oraz opracowaniu całego motywu przewodniego dopasowujemy odpowiednią suknię ślubną. Wiemy już wówczas jakie kwiaty i dodatki będą wykorzystane w dekoracjach, więc możemy dużo lepiej dopasować pozostałe elementy wyglądu.

DSC03751.jpg
DSC03891.jpg
bottom of page