top of page

Monika & Marek

Agencja Ślubna

Wedding Land

DSC_9451.jpg

Delikatność. Tak właśnie można określić Monikę i Marka. Cudowna i bardzo spokojna Para, do której idealnie pasowały kolory biały i różowy, a także minimalistyczna odmiana bogatego stylu glamour.

p1-2.jpg

Gipsówka idealnie sprawdza się w momencie, gdy chcemy nadać lekkości wszystkim dekoracjom. Pięknie prezentuje się wśród różnego rodzaju kwiatów, w tym także pudrowych różowych goździków oraz róż.

DSC_9635.jpg
DSC_9492.jpg

Podczas tworzenia motywu przewodniego tej stylizacji skupiłam się na minimalizmie. W dekoracjach pojawiły się wyłącznie trzy gatunki kwiatów w dwóch kolorach. Sala była nowoczesna, bez dodatkowych zdobień i dodatków. Suknia minimalistyczna, z dodatkiem delikatnego błysku, charakterystycznego dla stylu glamour, a makijaż i fryzura bardzo delikatne.

DSC_9559.jpg
DSC_9595.jpg
DSC_9561.jpg
DSC_9419.jpg

Na każdym przyjęciu weselnym dopracowujemy najmniejsze detale, w tym także papeterię. Menu dla każdego gościa jest czymś co dodaje elegancji, a także sprawia, że goście czują się odpowiednio zadbani.

DSC_9421.jpg

Dekoracja na stołach była minimalistyczna, a jednak nie było jej mało. Duża ilość malutkich kompozycji w towarzystwie świec sprawiła, że na stołach można było zaobserwować morze kwiatów.

pr.jpg
mm-2.jpg
bottom of page