top of page

Natalia & Norbert

Agencja Ślubna

Wedding Land

Natalia i Norbert to wspaniała Para, której miłość widać na każdym kroku. W ich spojrzeniach od razu można zauważyć fascynację swoją drugą połówką. Elegancja i zmysłowość wśród natury. Taki styl idealnie do nich pasuje. Stajnia to super miejsce na poprawiny, kiedy emocje już opadną i będzie spokój na rozmowę z najbliższymi w wyjątkowych warunkach.

Natalia & Norbert 1.jpg
Natalia & Norbert 2.jpg

Styl Boho oraz styl rustykalny są od kilku lat wybierane przez Pary Młode jako motyw przewodni wesela i w dalszym ciągu jest on bardzo chętnie wybierany. Nic dziwnego, ponieważ na rynku pojawiło się bardzo dużo tego typu materiałów. Są to style, które charakteryzują się bliskością natury i przełamaniem pewnego tradycyjnego charakteru tej ważnej uroczystości. 

Natalia & Norbert 4.jpg
Natalia & Norbert 3.jpg
Natalia & Norbert 5.jpg
Natalia & Norbert 6.jpg

Pary Młode poszukują oryginalnych rozwiązań, dlatego postawiliśmy na sesję w stadninie koni. Jak stadnina to też miejsca, w których koniki odpoczywają i jedzą. Te zdjęcia zostały wykonane właśnie w jednym z boksów. Czasami warto łamać pewne schematy.

Natalia & Norbert 7.jpg

Bukiet i wianek to standardowe elementy stylizacji Panny Młodej. W tym przypadku zostały one wykonane ze zbóż. Przepięknie się prezentowały i komponowały z siankiem w stajni. Takie dodatki są bardzo fajnym elementem, ponieważ mogą pozostać pamiątką w niezmienionej postaci, czego nie uzyskamy z żywych kwiatów.

Natalia & Norbert 8.jpg
Natalia & Norbert 9.jpg
Natalia & Norbert 10.jpg
Natalia & Norbert 12.jpg

Słodkości nie tylko muszą dobrze smakować, ale również muszą dobrze wyglądać. Decydując się na inne niż tradycyjne ciasta, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy będą pasować do pozostałych dekoracji. Cały Candy Bar, ale także pojedyncze słodycze powinny do siebie wzajemnie nawiązywać.

Natalia & Norbert 11.jpg

Kocham koniki, więc sesja w stajni musiała się odbyć. Od pomysłu do realizacji było trochę czasu i wszystko było realizowane stopniowo, ale efekt końcowy był o wiele lepszy niż ten którego spodziewałam się na początku. Wszystko to za sprawą cudownej Pary, czyli Natalii i Norberta. Idealnie wyczuli klimat o który mi chodziło. Na pewno to kiedyś powtórzę. Chętnych na zorganizowanie takiej sesji lub przyjęcia w takim miejscu zapraszam do kontaktu.

Natalia & Norbert 13.jpg

Strefa Chill Out to obowiązkowe miejsce. Warto jednak zaaranżować ją w taki sposób, aby pasowała do całości przyjęcia. Jest to miejsce, w którym goście mogą na spokojnie porozmawiać. My taką strefę przygotowaliśmy z europalet, które idealnie wpisują się w ten klimat.

Natalia & Norbert 15.jpg
Natalia & Norbert 14.jpg
Natalia & Norbert 16.jpg

W tym wyjątkowym dniu wszystko jest ważne. Każdy element musi być idealnie do siebie dopasowany i współgrać z całością. Nasza Agencja dba o to, bo wiemy jakie to ważne. Zapewniamy kompleksową organizację, ale mamy również do wypożyczenia różne materiały. Wszystko po to, abyście mieli ułatwione zadanie i nie musieli się niczym stresować.

Natalia & Norbert 17.jpg
Natalia & Norbert 18.jpg
bottom of page