Natalia & Andrzej

Ta cudowna Para od pierwszego spotkania sprawia wrażenie idealnie do siebie pasującej. Okazują sobie dużo miłości oraz zainteresowania. Ich radość i pozytywne nastawienie od razu wprawia wszystkich w cudowny nastrój. Dokładnie wiedzą czego chcą i tego się trzymają. Z takimi ludźmi praca to czysta przyjemność. Do tego druhenki, które we wszystkim pomogą i przepięknie się prezentują.

Natalia & Norbert

Natalia i Norbert to wspaniała Para, której miłość widać na każdym kroku. W ich spojrzeniach od razu można zauważyć fascynację swoją drugą połówką. Elegancja i zmysłowość wśród natury. Taki styl idealnie do nich pasuje. Stajnia to super miejsce na poprawiny, kiedy emocje już opadną i będzie spokój na rozmowę z najbliższymi w wyjątkowych warunkach.

Maja & Kuba

Większość Par Młodych decyduje się na sesje plenerowe. Jednak przyjęcia w plenerze nie są tak często wybierane, a są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących naturę. Miejsce na zabawę również się znajdzie, ponieważ możemy na takim przyjęciu wykorzystać podesty taneczne. Nie jesteśmy ograniczeni miejscem, więc możemy stworzyć wiele ciekawych stref. 

Agnieszka & Maciek

Agnieszka i Maciek to cudowna para, która uczestniczyła w naszej sesji. Tajemnicza aura stajni sprawiła, że zdjęcia wyszły naprawdę zjawiskowe. Agnieszka twierdzi, że oglądanie serialu Top Model idealnie się sprawdziło i miała możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce, a Maciek nie potrafił oprzeć się swojej partnerce i również postanowił ulec wyjątkowemu klimatowi.

Marcelina & Michał

Sesja poślubna powinna być obowiązkowym elementem po przyjęciu weselnym. Nie każda para decyduje się na taką sesję, a jest to cudowna pamiątka. To właśnie wtedy można ostatni raz cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem, przygotowaniami do ceremonii ślubu i przyjęciem weselnym. Taka sesja jest elementem, który zakańcza ten cudowny okres narzeczeństwa. 

Świat Ślubów

Wedding Land

Wedding Planner

Kamila Plesińska

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel: 505 448 854

E-mail: kamilaplesinska@wp.pl

© 2020 by Kamila Plesińska