Natalia & Andrzej 20.jpg

Natalia & Andrzej

Ta cudowna Para od pierwszego spotkania sprawia wrażenie idealnie do siebie pasującej. Okazują sobie dużo miłości oraz zainteresowania. Ich radość i pozytywne nastawienie od razu wprawia wszystkich w cudowny nastrój. Dokładnie wiedzą czego chcą i tego się trzymają. Z takimi ludźmi praca to czysta przyjemność. Do tego druhenki, które we wszystkim pomogą i przepięknie się prezentują.

jakmarzenie-070.jpg

Karolina & Konrad

Wybór stylizacji uroczystości ślubu i wesela to niełatwe zadanie. Karolina i Konrad idealnie odnaleźli się w stylistyce glamour. Bogate kompozycje, wyjątkowa suknia i spójność wszystkich elementów to tylko nieliczne z tych, które powinniśmy wziąć pod uwagę decydując się na ten styl. Trendy się zmieniają, a Pary Młode chętnie decydują się na to, by za nimi podążać. 

jakmarzenie-281.jpg

Roksana & Miłosz

Pozytywna energia od samego początku biła od Roksany

i Miłosza. Ta para dokładnie wiedziała co im się podoba

i które elementy będą do siebie pasowały. Zadbali o to, aby całość była zgodna z trendami, ale także ich marzeniami

i oczekiwaniami. Gipsówkę możemy wykorzystać jako motyw przewodni dekoracji ceremonii, przyjęcia , jak i w dodatkach Młodej Pary.

jakmarzenie-150.jpg

Wiktoria & Tomasz

Wiktoria i Tomasz to para o wyjątkowym charakterze. Zarażają swoją oryginalnością i otwartością. Wybór stylu rustykalnego, w ich przypadku był najlepszym rozwiązaniem. Brak ściśle ustalonych zasad sprawił, że każdy element mogliśmy dopasować do ich preferencji. Połączenie stylu rustykalnego i eleganckich dodatków idealnie wpasowało się w klimat minimalistycznej białej sali.

Natalia & Norbert 1.jpg

Natalia & Norbert

Natalia i Norbert to wspaniała Para, której miłość widać na każdym kroku. W ich spojrzeniach od razu można zauważyć fascynację swoją drugą połówką. Elegancja i zmysłowość wśród natury. Taki styl idealnie do nich pasuje. Stajnia to super miejsce na poprawiny, kiedy emocje już opadną i będzie spokój na rozmowę z najbliższymi w wyjątkowych warunkach.

DSC00368.jpg

Maja & Kuba

Większość Par Młodych decyduje się na sesje plenerowe. Jednak przyjęcia w plenerze nie są tak często wybierane, a są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących naturę. Miejsce na zabawę również się znajdzie, ponieważ możemy na takim przyjęciu wykorzystać podesty taneczne. Nie jesteśmy ograniczeni miejscem, więc możemy stworzyć wiele ciekawych stref. 

Agnieszka & Maciek (5).jpg

Agnieszka & Maciek

Agnieszka i Maciek to cudowna para, która uczestniczyła w naszej sesji. Tajemnicza aura stajni sprawiła, że zdjęcia wyszły naprawdę zjawiskowe. Agnieszka twierdzi, że oglądanie serialu Top Model idealnie się sprawdziło i miała możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce, a Maciek nie potrafił oprzeć się swojej partnerce i również postanowił ulec wyjątkowemu klimatowi.

Marcelina_&_Michał_5.jpg

Marcelina & Michał

Sesja poślubna powinna być obowiązkowym elementem po przyjęciu weselnym. Nie każda para decyduje się na taką sesję, a jest to cudowna pamiątka. To właśnie wtedy można ostatni raz cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem, przygotowaniami do ceremonii ślubu i przyjęciem weselnym. Taka sesja jest elementem, który zakańcza ten cudowny okres narzeczeństwa. 

Agencja Ślubna

Wedding Land

Wedding Planner

Kamila Plesińska