top of page
DSC07201.jpg

Julia & Kuba

Julia i Kuba są parą bardzo otwartą i pełną optymizmu. Ten bardzo elegancki styl idealnie do nich pasował. Biel cudownie współgrała z delikatnością Julii, a czerń wspaniale podkreśliła męskość Kuby. Połączenie czerni i bieli w dekoracjach sprawiła, że całość prezentowała się bardzo elegancko i dostojnie, a czarne obrusy i pokrowce pokreśliły jasność tego miejsca.

DSC_9451.jpg

Monika & Marek

Delikatność. Tak właśnie można określić Monikę i Marka. Cudowna i bardzo spokojna Para, do której idealnie pasowały kolory biały i różowy, a także minimalistyczna odmiana bogatego stylu glamour. Zadbaliśmy o każdy detal, a całość od początku była odpowiednio dopasowana do minimalizmu, który można było zauważyć w większości elementów.

DSC03943.jpg

Angelika & Brajan

 Angelika i Brajan to para, od której miłość bije na każdym kroku. Bardzo ważne jest to podczas organizacji ślubu i wesela. Warto się skupić na celebrowaniu tego najważniejszego aspektu całej uroczystości, a całą organizację powierzyć w nasze ręce. W przypadku tej uroczystości motywem przewodnim była przeważająca ilość bieli z dodatkiem delikatnej czerni.

2H3A7799.JPG

Edyta & Ibrahim

Miłość można poznać nawet na drugim końcu świata. Zupełnie niespodziewanie pojawia się ona w naszym życiu i całkowicie odmienia jego bieg. Taką Parą jest Edyta i Ibrahim, którzy zdecydowali się na zawarcie międzynarodowego związku małżeńskiego. Daje on możliwość poznania różnych kultur, a także innych tradycji, co sprawia, że uroczystość będzie wyjątkowa i niezapomniana.

jakmarzenie-070.jpg

Karolina & Konrad

Wybór stylizacji uroczystości ślubu i wesela to niełatwe zadanie. Karolina i Konrad idealnie odnaleźli się w stylistyce glamour. Bogate kompozycje, wyjątkowa suknia i spójność wszystkich elementów to tylko nieliczne z tych, które powinniśmy wziąć pod uwagę decydując się na ten styl. Trendy się zmieniają, a Pary Młode chętnie decydują się na to, by za nimi podążać.

Natalia & Norbert 1.jpg

Natalia & Norbert

Natalia i Norbert to wspaniała Para, której miłość widać na każdym kroku. W ich spojrzeniach od razu można zauważyć fascynację swoją drugą połówką. Elegancja i zmysłowość wśród natury. Taki styl idealnie do nich pasuje. Stajnia to super miejsce na poprawiny, kiedy emocje już opadną i będzie spokój na rozmowę z najbliższymi w wyjątkowych warunkach.

Zapraszam na spotkanie, na którym chętnie przedstawię Wam więcej realizacji

Agencja Ślubna

Wedding Land

bottom of page