Dodatek Lawendy

Lawenda to roślinka, która ma bardzo wiele zastosowań. Zarówno w różnych produktach, jak i dekoracjach. Ja postanowiłam, że wykorzystam ją na stole weselnym. Idealnie wyglądała wśród pozostałych kwiatów o podobnej kolorystyce.

Świat Ślubów

Wedding Land

Podtalerze i inne drobne dekoracje, które znajdują się przy gościach są najważniejsze, ponieważ to właśnie one są najbardziej przez nich zauważane. Ważne jest więc, aby były spójne, pokazywały charakter uroczystości i ładnie wyglądały. Ja wybrałam w tym przypadku czarne podtalerze, które nadały elegancji. Ważne jest, by kolorystycznie pasowały one do pozostałych elementów, jednak mogą być również inne, aby to właśnie na nie zwrócić szczególną uwagę.

Dekoracje są bardzo ważnym elementem każdego wesela. To one decydują o charakterze całej uroczystości. Nadają odpowiedni klimat i sprawiają, że goście na pierwszy rzut oka widzą jaki motyw przewodni wybrała Para Młoda. Jest to bardzo ważne, aby zdecydować o tym na samym początku, ponieważ na późniejszych etapach przygotowań wszystko jest dopasowywane tak, aby idealnie do siebie pasowało.

Papeteria powinna pasować do pozostałych dekoracji. Możemy ją personalizować, dzięki czemu każde przyjęcie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Jest to zwykle coś co oddaje zainteresowania Pary Młodej, pasje, bądź po prostu jest to rzecz którą lubią.

Krzesła są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym. Jeżeli na sali nie mamy takich, które idealnie pasują do klimatu uroczystości, możemy zamówić je z innego źródła. Jednak, gdy nie mamy takiej możliwości, bo sala nie wyraża na to zgody lub Para Młoda chce mieć te konkretne krzesła, możemy je udekorować w piękny sposób. Idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji kwiaty oraz wstążeczki, których mamy mnóstwo na rynku. Jest to niezawodny sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego. Bez problemu stworzę coś pasującego dla każdego z Was.

Wedding Planner dba  o to, aby wszystko było spójne. Od samego początku naszej współpracy wszystko dopasuję do motywu przewodniego, który zostanie wybrany już na samym początku. Dzięki temu mamy pewność, że każdy element będzie do siebie pasował.

Często bywa tak, że nawet rodzaj muzyki jest konkretnie wybrany do motywu przewodniego. Przykładem może być impreza w stylu retro. Dekoracje, stroje i muzyka mogą być właśnie w tym stylu. Od razu na wejściu czuć klimat imprezy. Ale dzięki muzyce i innym przygotowanym atrakcjom trwa on również przez cały czas.

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel: 505 448 854

E-mail: kamilaplesinska@wp.pl

© 2020 by Kamila Plesińska