top of page

Wiktoria & Tomasz

Agencja Ślubna

Wedding Land

jakmarzenie-155.jpg

Wiktoria i Tomasz to para o wyjątkowym charakterze. Zarażają swoją oryginalnością i otwartością. Wybór stylu rustykalnego, w ich przypadku był najlepszym rozwiązaniem. Brak ściśle ustalonych zasad sprawił, że każdy element mogliśmy dopasować do ich preferencji.

jakmarzenie-150.jpg

Styl rustykalny na stałe zagościł na polskich weselach. Pary Młode bardzo często i chętnie wybierają właśnie takie dekoracje. Jeszcze kilka lat temu kojarzył się on tylko z polnymi kwiatami, plastrami drewna i koroną, a teraz cała stylizacja może nabrać zupełnie innego charakteru. Dzięki połączeniu elementów bardziej eleganckich z tymi rustykalnymi tworzymy wyjątkową aranżację.

jakmarzenie-237.jpg
jakmarzenie-239.jpg
jakmarzenie-238.jpg

W tej stylizacji postawiłam na pojedyncze kwiaty w różnego rodzaju wazonach, słoikach oraz dekoracyjnych butelkach.  Dodatkiem do głównej dekoracji była duża ilość świec, która dodatkowo rozjaśnia przestrzeń podczas późniejszych godzin przyjęcia. Kwiaty pojawiły się także jako dekoracja serwety na podtalerzu w kolorze rose gold. Piękna papeteria wykonana na ekologicznym papierze idealnie wpasowała się w całą stylizację. Wypełnia ona przestrzeń na stole, a także sprawia, że goście czują się dużo bardziej komfortowo mają przypisane miejsce i swoje menu.

Bukiet ślubny to jeden z najważniejszych elementów dla każdej Panny Młodej. Ma być piękny i wymarzony. Idealnie musi pasować do wszystkich dekoracji, ale przede wszystkim do sukni ślubnej. Czasami zdarza się, że całą stylizację przygotowuję właśnie pod konkretną inspirację bukietu. Jest kluczowym elementem, ponieważ najczęściej pojawia się na zdjęciach. Zarówno podczas przygotowań Panny Młodej, ceremonii ślubu w ręce, jak i na sali podczas wejścia czy  wykonywania pamiątkowych zdjęć z rodziną i bliskimi.

jakmarzenie-114.jpg
jakmarzenie-152.jpg
jakmarzenie-234.jpg

Stoisko z lemoniadą jest dodatkiem, który idealnie pasuje do uroczystości w stylu rustykalnym. Niejeden gość, zarówno ten duży, jak i ten mały będzie zadowolony z bezalkoholowego odpowiednika klasycznego drink baru lub popularnego prosecco vana.

jakmarzenie-228.jpg
jakmarzenie-235.jpg
jakmarzenie-157.jpg

Wybór odpowiednich krzeseł sprawia, że cała aranżacja jest spójna

i estetyczna. Krzesła w pokrowcach warto zastąpić tymi pięknymi, których nie trzeba niczym zakrywać. Te białe chiavari idealnie pasowały zarówno do dekoracji, jak i minimalistycznej sali.

jakmarzenie-160.jpg
bottom of page