top of page

Agnieszka & Maciek

Agencja Ślubna

Wedding Land

Agnieszka i Maciek to cudowna para, która uczestniczyła w naszej sesji. Bez żadnego problemu wyczuli wyjątkowy klimat. Tajemnicza aura stajni sprawiła, że zdjęcia wyszły naprawdę zjawiskowe. Agnieszka twierdzi, że oglądanie serialu Top Model idealnie się sprawdziło i miała możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce, a Maciek nie potrafił oprzeć się swojej partnerce i również postanowił ulec wyjątkowemu klimatowi.

Agnieszka & Maciek (10).jpg
Agnieszka & Maciek (9).jpg

To wyjątkowa para od której biją niezwykłe emocje oraz niespotykany wcześniej żar namiętności. Sesja osłoniła przed nimi, że mimo iż był to jeden z ich pierwszych uścisków, mógłby być także ich ostatnim. Wśród milczenia osób obserwujących sesję, ich wzajemne spojrzenia zdawały się krzyczeć, jak gdyby chciały odpowiedzieć po tysiąckroć na słowa przysięgi TAK, TAK, TAK!

Niby surowa stajnia, a ma w sobie tyle miłości i radości, którą da się odczuć tuż po wejściu. Tak stało się w przypadku Agnieszki i Maćka.

Agnieszka & Maciek (12).jpg
Agnieszka & Maciek (7).jpg
Agnieszka & Maciek (6).jpg

Makijaż to bardzo ważna sprawa. To dzięki niemu nabieramy pewności siebie i czujemy się po prostu piękniejsze. W dniu ślubu to bardzo istotne, bo wszystkie kosmetyki powinny zostać dobrane w taki sposób, aby tworzyły delikatną całość. Dzięki temu widzimy rozpromienioną, szczęśliwą Pannę Młodą, która wkracza w nowy rozdział swojego życia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każda Panna Młoda chce wyglądać przepięknie nie tylko w kościele i na początku wesela, ale również przez całą noc.

Fryzura, tak samo jak makijaż sprawia, że kobieta czuje się wyjątkowa, dlatego tak ważne jest, aby mieć dobrego fryzjera. Powinien on zadbać o to, aby każdy, nawet najmniejszy fragment włosów tworzył całość, co jest niezwykle istotną rzeczą. Fryzura musi przetrwać wiele godzin i różne warunki pogodowe, a do końca wyglądać jak prosto z salonu. Na naszej sesji było oberwanie chmury i wiele innych niekorzystnych warunków pogodowych a każda fryzura poradziła sobie fantastycznie.

Agnieszka & Maciek (1).jpg
Agnieszka & Maciek (4).jpg
Agnieszka & Maciek (5).jpg

Zawsze podkreślam, że suknia to najważniejszy element na ślubie i weselu. To właśnie ona sprawia, że przyszły mąż, gdy widzi swoją ukochaną ma łzy w oczach. Właśnie dlatego musi być wyjątkowa i przede wszystkim zjawiskowa. Nie możemy również zapomnieć o wygodzie Panny Młodej, więc nie powinna sprawiać problemów podczas późniejszej zabawy. Panny Młode coraz częściej decydują się na więcej niż jedną suknię. Najczęściej jedną wybierają dużo bardziej elegancką i stonowaną do kościoła, a drugą wygodną i zjawiskową na salę. Jest jednak kilka momentów podczas których można zmienić jedną kreację na drugą.

Agnieszka & Maciek (8).jpg
Agnieszka & Maciek (2).jpg
Agnieszka & Maciek (3).jpg
Candy Bar (2).jpg

Ta sesja była dość nietypowym projektem, jeśli chodzi o słodkości, które zawsze pojawiają się na przyjęciach. Nie zawsze jest możliwość skosztowania słodkości w stajni. Nie wspominam tutaj o marchewkach, czy jabłkach, które są nieodłącznym elementem tego miejsca, ale o tak pięknym miejscu jak Candy Bar. Idealnie on dopełnia wszystkie dekoracje i jest miejscem, które łączy ludzi!

Candy Bar (1).jpg
Dekoracje (3).jpg
Dekoracje (4).jpg

Kierując się kolorem roku wybranym przez Instytut Pantone, czyli Classic Blue wspólnie z cudowną dekoratorką zadecydowałyśmy, że idealnie sprawdzi się on w tej surowej stajni. Dzięki takim pięknym dekoracjom nabrała ona zupełnie innego, nowego charakteru i wyglądała niepowtarzalnie. Gdyby koniki miały możliwość wypowiedzenia się na ten temat to myślę, że chciałyby mieć tak udekorowany domek na co dzień.

Agnieszka & Maciek (13).jpg
Dekoracje (1).jpg
bottom of page