top of page

Marcelina & Michał

Agencja Ślubna

Wedding Land

Marcelina_&_Michał_2.jpg

Sesja poślubna powinna być obowiązkowym elementem po przyjęciu weselnym. Nie każda para decyduje się na taką sesję, a jest to cudowna pamiątka. To właśnie wtedy można ostatni raz cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem, przygotowaniami do ceremonii ślubu i przyjęciem weselnym. Taka sesja jest elementem, który zakańcza ten cudowny okres narzeczeństwa.

Marcelina_&_Michał_1.jpg
Marcelina_&_Michał_3.jpg

Marcelina i Michał to cudowna para, która niesiona na skrzydłach namiętności pozwoliła paść sobie w ramiona. W trakcie sesji mieli przyjemność pozować w fantastycznych warunkach. Naturalne środowisko, w którym żyją koniki było dobrym pomysłem dla tej Pary. W stadninie koni możemy doświadczyć naprawdę dużo miłości. Michał zainspirowany tematyką sesji zdawał się z każdym spojrzeniem wyznawać Marcelinie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Marcelina_&_Michał_5.jpg

Po przyjęciu weselnym warto znaleźć chwilkę tylko dla siebie. Pobyć trochę w samotności. Dobrym rozwiązaniem jest w tym czasie poprosić fotografa o zrobienie kilku zdjęć. Idealnie na takich zdjęciach widać wówczas spokój i radość, spędzając czas wśród najbliżej osoby. Warto wykorzystać to, co natura daje nam sama od siebie.

Marcelina_&_Michał_4.jpg
Marcelina_&_Michał_6.jpg
Marcelina_&_Michał_7.jpg

Miejsce, w którym chcemy zrobić sesję poślubną jest tak samo jak wszystkie poprzednie. Jest to zwieńczenie weselnej przygody i całego okresu przygotowań. Wiele Par organizuje ten wyjątkowy dzień nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem, więc ten ostatni element jest tak ważny. Taka sesja odbywa się najczęściej już wtedy, gdy Młoda Para wróci z podróży poślubnej i miała czas się sobą nacieszyć. Panna Młoda jest wtedy niezwykle szczęśliwa, że może jeszcze raz założyć swoją wymarzoną suknię i po raz ostatni celebrować to ważne wydarzenie. Później oczywiście są rocznice, ale te wyglądają zupełnie inaczej. Warto cieszyć się z każdego elementu tego wydarzenia.

Marcelina_&_Michał_8.jpg
Marcelina_&_Michał_10.jpg

Obecnie Młode Pary organizując sesje poślubne decydują się na sesje w plenerze. Warto wówczas zadbać o wszystkie dodatki i wygląd dokładnie tak samo jak na ślub i wesele. Fryzura, makijaż i kwiaty to niezbędne elementy, ale można również skorzystać z dodatkowych dekoracji. Na przykład takich, które były na ślubie czy weselu, a które dalej świetnie się prezentują.

Marcelina_&_Michał_9.jpg

Czasami bywa tak, że na sesjach występują spartańskie warunki , ale czego nie robi się dla pięknych zdjęć. Pary Młode czasami decydują się na zdjęcia w wodzie, bo to przecież ostatni raz, gdy zakłada się ten sentymentalny strój. Efekt takich zdjęć jest niesamowity, a ile wspomnień nasuwa się w głowie, gdy po latach można do nich powrócić.

Kwiaty zawsze idealnie dopełniają całości, więc warto, aby każdy element ze sobą współgrał. Na tej sesji wszystkie elementy były wykonane z takich samych kwiatów. Super rozwiązaniem jest również dodatek dla zwierzaka jeśli również pozuje do zdjęć. W tym przypadku konik otrzymał przepiękny wieniec na szyję.

Marcelina_&_Michał_11.jpg
Marcelina_&_Michał_14.jpg
Marcelina_&_Michał_13.jpg
Marcelina_&_Michał_12.jpg
bottom of page