top of page

Roksana & Miłosz

Agencja Ślubna

Wedding Land

Pozytywna energia od samego początku biła od Roksany i Miłosza. Ta para dokładnie wiedziała co im się podoba i które elementy będą do siebie pasowały. Zadbali o to, aby całość była zgodna z trendami, ale także ich marzeniami i oczekiwaniami.

jakmarzenie-295.jpg
jakmarzenie-315.jpg

Organizując każdą uroczystość zwracam uwagę na najmniejsze detale, ponieważ do właśnie one nadają wyjątkowego charakteru każdej uroczystości. Staram się żadnego elementu nie pozostawiać przypadkowi. Wszystko jest starannie przemyślane i dopasowane, aby po wejściu na salę goście byli zachwyceni.

jakmarzenie-320.jpg
jakmarzenie-272.jpg

Garnitur ślubny jest tak samo ważny jak suknia ślubna, więc nie warto brać pierwszego lepszego. Powinien być idealnie dopasowany do sylwetki Pana Młodego i stylizacji uroczystości. Do stylu rustykalnego idealnie pasował garnitur w kratę, a Pan Młody wyglądał przepięknie.

jakmarzenie-318.jpg

Gipsówka jest pięknym motywem przewodnim całej uroczystości ślubu i wesela. Pięknie prezentuje się zarówno w tylu rustykalnym, jak i glamour. Jest idealną dekoracją kościoła lub miejsca ślubu plenerowego, a także sali weselnej. Pomimo tego, że są to bardzo drobne kwiatuszki, w ogromnej ilości robią przepiękną scenerię. Dodatki Pary Młodej takie jak wianek, bukiet i butonierka dodają lekkości całej stylizacji i pięknie współgrają z pozostałymi elementami dekoracyjnymi.

jakmarzenie-269.jpg
jakmarzenie-263.jpg
jakmarzenie-307.jpg

Wybrany motyw przewodni powinien pojawić się we wszystkich miejscach na sali. Nie tylko na stole Pary Młodej i gości, ale także na dodatkowych atrakcjach jak stoisko z lemoniadą, bufety, księga gości, a także w strefie chill out i toaletach.

jakmarzenie-281.jpg
jakmarzenie-297.jpg
bottom of page