top of page

Natalia & Andrzej

Agencja Ślubna

Wedding Land

Natalia & Andrzej 1.jpg

Ta cudowna Para od pierwszego spotkania sprawia wrażenie idealnie do siebie pasującej. Natalia i Andrzej okazują sobie miłość i akceptację na każdym kroku. Ich radość i pozytywne nastawienie od razu wprawia wszystkich w cudowny nastrój. Dokładnie wiedzą czego chcą i tego się trzymają. Z takimi ludźmi praca to czysta przyjemność.

Natalia & Andrzej 2.jpg
Natalia & Andrzej 3.jpg

Druhenki są śliczną oprawą ślubu i wesela. Przepięknie się prezentują, a dzięki bardzo podobnym strojom każdy wie jaką rolę odgrywają. Panie często decydują się na taki sam kolor sukienki, ale różne wzory. Wtedy mają pewność, że sukienka idealnie do nich pasuje i bardzo dobrze się w niej będą czuły.Teraz na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących suknie tego samego kroju, pasujące na każdy typ sylwetki.

Natalia & Andrzej 4.jpg
Natalia & Andrzej 5.jpg
Andrzej i Natalia 6.jpg

Candy Bary to już standard na większości wesel. Zastąpiły one klasyczny stół kawowy z ciastami. Jest to dużo bardziej estetyczna odsłona tego miejsca. Słodkie stoły mają swój wyjątkowy charakter. Mogą zostać przygotowane w każdym stylu i każdym kolorze, więc zawsze będą pasować. Słodycze, które się na nim znajdują są oczywiście przepyszne, ale również przepiękne. Nawet osoby upierające się trzymania swojej diety nie odejdą bez spróbowania chociaż małego fragmentu tego dzieła.

Natalia & Andrzej 8.jpg

Ślub i wesele jest jednym z ulubionych tematów Panien Młodych, a w szczególności wybieranie wszystkich elementów. Całe przygotowania najczęściej rozpoczynają się od wybrania koloru lub motywu przewodniego, który później przewija się w pozostałych dekoracjach.

Natalia & Andrzej 9.jpg
Natalia & Andrzej 7.jpg
Natalia & Andrzej 13.jpg

Wieczór panieński to zakończenie pewnego etapu w życiu każdej przyszłej żony. Warto go spędzić w gronie najbliższych kobiet. Zorganizowanie tego wydarzenia należy do świadkowej, która przed przystąpieniem do organizacji powinna dokładnie dowiedzieć się czego oczekuje panienka, bo każdy lubi coś innego.

Natalia & Andrzej 12.jpg

Jest wiele możliwości spędzenia tego dnia. Super rozwiązaniem są wyjazdy i panieńskie gadżety. Jeśli organizujecie taką imprezę pamiętajcie, aby zadbać także o pamiątkowe zdjęcia. Taka sesja może być cudowną pamiątką na lata dla Was wszystkich.

Natalia & Andrzej 10.jpg
Natalia & Andrzej 11.jpg
Natalia & Andrzej 15.jpg
Natalia & Andrzej 17.jpg
Natalia & Andrzej 16.jpg

Przygotowania to dla Panny Młodej bardzo ważny moment. Nie często ma się czas, aby pół dnia poświęcić wyłącznie na upiększanie siebie i to w gronie najbliższych osób. W tym dniu stres jest ogromny, więc chwilowe przerwy na zdjęcia są bardzo cenne.

Natalia & Andrzej 18.jpg
Natalia & Andrzej 14.jpg
Natalia & Andrzej 20.jpg

Orszak ślubny jest bardzo pięknym elementem całej uroczystości. Coraz więcej Par decyduje się na taką oprawę, więc podczas całej organizacji wybieramy osoby, które w nim będą oraz ustalamy pozostałe elementy. Przed tym najważniejszym dniem robimy próbę generalną, wybieramy stroje i dodatki. Wszystko po to, aby było perfekcyjnie.

Natalia & Andrzej 19.jpg
Natalia & Andrzej 21.jpg
bottom of page