top of page

Maja & Kuba

Agencja Ślubna

Wedding Land

Większość Par Młodych decyduje się na poślubne sesje plenerowe. Jednak przyjęcia w plenerze nie są tak często wybierane, a są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących naturę. Miejsce na zabawę również się znajdzie, ponieważ możemy na takim przyjęciu wykorzystać podesty taneczne, Nie jesteśmy ograniczeni miejscem, więc możemy stworzyć wiele ciekawych stref.

DSC00418.jpg
DSC00342.jpg

Przyjęcie w plenerze to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią naturę. Jest to super rozwiązanie nie tylko na wesele, ale również na różne inne przyjęcia. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie tak naprawdę w każdym miejscu, jeśli tylko są do tego warunki. Zawsze możemy wykorzystać podest taneczny, więc miejsce do zabawy również się znajdzie. Taki podest możemy indywidualnie spersonalizować dzięki dekoracjom i co najważniejsze kwiatom. Dekoracje i kwiaty możemy przygotować oczywiście samodzielnie, zlecić to oddzielnie dekoratorce lub florystce, albo dowiedzieć się czy firma, która wypożycza podest zapewnia również taką usługę.

DSC00368.jpg
DSC00387.jpg

Drogowskazy coraz częściej pojawiają się na weselach. W szczególności tych w stylu rustykalnym i nic w tym dziwnego, bo idealnie pasują do całego klimatu przyjęcia, a przy okazji są super informacją dla gości. Ich surowy wygląd sprawia, że fantastycznie komponują się z pozostałymi surowymi elementami.

Napisy ledowe coraz częściej są wykorzystywane na różnego rodzaju uroczystościach, w tym oczywiście na weselach. Jest to idealne rozwiązanie jako tło przy stole dla Pary Młodej, ale można je wykorzystać również na inne sposoby. W tym przypadku postanowiłam, że będzie idealnie pasował tuż obok podestu tanecznego oraz idealnie sprawdzi jako tło do zdjęć. Ten napis All you need is Love można wypożyczyć razem z heksagonem, z którym tworzy zgraną całość.

DSC00318.jpg
Maja & Kuba (Ania Her) (8).jpg

Zwierzęta są coraz częściej wykorzystywane podczas różnego rodzaju sesji zdjęciowych, ale ludzie robią to w różny sposób. Niektórzy nie patrzą na to co czuje zwierzak, tylko na to, żeby go wykorzystać, a niektórzy Tworzą takie projekty, aby pokazać są one ważne. Ja zdecydowanie należę do tych drugich. Kocham zwierzęta, więc naszymi głównymi wykonawcami podczas tej sesji były koniki. Te cudowne zwierzęta dodatkowo przepięknie prezentują się na zdjęciach i są niesamowicie wdzięczne. Warto odwiedzić stajnie i zobaczyć czym tak naprawdę jest jazda konna, bo to nie tylko sport, tak wytwarza się niesamowita więź.

Maja & Kuba (Ania Her) (4).jpg

Panny Młode coraz częściej decydują się wianek we włosach. Rezygnują z innych dekoracji i welonu, choć nie zawsze. Wianek dodaje lekkości stylizacji oraz całej uroczystości. Idealnie pasuje do przyjęć w stylu rustykalnym i boho, choć coraz częściej taka ozdoba głowy jest również wykorzystywana na weselach w stylu glamour. 

Maja & Kuba (Ania Her) (7).jpg
Maja & Kuba (Ania Her) (2).jpg
Maja & Kuba (Ania Her) (3).jpg

Bukiet ślubny powinien być wykonany z takich samych kwiatów, jak te które pojawiają się w wianku, bo wszystkie elementy muszą tworzyć zgraną całość. Te same kwiaty wykorzystuje się również w bukietach druhen, bądź na korsarzach. Butonierki dla Panów również powinny pasować, ponieważ tylko razem tworzą przepiękną oprawę.

Maja & Kuba (Ania Her) (1).jpg
Maja & Kuba (Ania Her) (5).jpg
2H3A7474.jpg
bottom of page