top of page

Leśne Andrzejki

Świat Ślubów

Wedding Land

Andrzejki 14.JPG

Motyw leśny imprezy był pierwszą myślą jaka skojarzyła mi się z Andrzejkami. Pomyślałam, że będzie idealnie komponował się z surowym wnętrzem, w którym odbywała się impreza. Wykorzystałam gałązki drzew, plastry drewna i oczywiście niezastąpione szyszki. To wszystko idealnie wpasowało się w klimat przyjęcia oraz porę roku panującą za oknem.

Andrzejki 1.JPG

Trochę boho, trochę glamour. Łączenie elementów bardzo eleganckich z naturą ostatnimi czasy stało się bardzo popularne. Jest to styl, który na pewno przyciągnie troszkę niezdecydowanych. Pary Młode, które mają mnóstwo pomysłów i nie mogą wybrać tego jedynego, powinny rozważyć możliwość połączenia kilku. Takie połączenie sprawia, że możemy czuć się swobodnie, dzięki bliskości natury, ale także odczujemy podniosły klimat przyjęcia.

Andrzejki 3.JPG
Andrzejki 4.JPG
Andrzejki 7.JPG

Delikatne dekoracje czasami wystarczą, aby efekt na całej sali był widoczny. Ja zdecydowałam się na te pochodzące z lasu, więc nie mogło zabraknąć kilku gałązek z drzew i szyszek. Do tego świeczki i podtalerze w kolorze przewodnim imprezy. W tym przypadku był to kolor złoty. Postanowiłam do każdej szklanki dodać jeszcze słomkę, ponieważ była to impreza andrzejkowa.

Andrzejki 5.JPG
Andrzejki 6.JPG

Wedding Planner pracuje nie tylko w dniu ślubu i wesela. Nasza praca rozpoczyna się na długo przed tym konkretnym dniem. Wielokrotnie spotykamy się z Parami Młodymi i podwykonawcami. Ustalamy wówczas wszystkie szczegóły, a jest ich bardzo dużo. Wiele osób nie zastanawia się nad tym jak wiele pracy my wykonujemy przed samą uroczystością. Każdy element jest przez nas kilka razy sprawdzony, skonsultowany z podwykonawcami oraz Parą Młodą. Robimy to wszystko po to, aby w dniu uroczystości wszystko przebiegało tak jak należy. Zawsze wydarzą się jakieś niespodziewane sytuacje i na nie również musimy być przygotowani. Nasze doświadczenie sprawia, że wszystko idzie sprawnie i nikt nie ma powodów do zmartwień, ponieważ my rozwiązujemy je prawie niezauważalnie.

Andrzejki 8.JPG
Andrzejki 9.JPG

Candy Bar to idealna forma słodkości na imprezie. Jest coraz częściej wykorzystywana i to bardzo dobrze, bo to kolejne miejsce, które może oddać charakter uroczystości. Słodki stół ma być ładny, ale nie tylko. Ma być przede wszystkim pyszny. Na takim stole pojawia się wiele różnego rodzaju słodkości i każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Na imprezie Andrzejkowej bardzo dobrze sprawdził się czekoladowy Candy Bar w kolorach złotym i czarnym. Wyglądał przepięknie, a jeszcze lepiej smakował.

Andrzejki 10.JPG
Andrzejki 12.JPG
Andrzejki 11.JPG

Kolorystyka sali a kolorystyka dekoracji. To temat dość trudny dla perfekcjonistów, którzy lubią jeśli wszystko jest w tej samej kolorystyce. W tej aranżacji właśnie takim połączeniem się zasugerowałam. Beżowa kolorystyka sali bardzo ładnie współgrała z kolorami dekoracji. Jeśli ktoś chce, żeby te dekoracje były widoczne, ale nie rzucały się bardzo w oczy, to dobry wybór. Jeśli ktoś jednak chce, aby stworzone przez florystów i dekoratorów aranżacje były widoczne to warto postawić na kontrast.

Andrzejki 2.JPG
Andrzejki 13.JPG
bottom of page