Rose Greenery

Świat Ślubów

Wedding Land

Styl greenery to odmiana stylu rustykalnego, która charakteryzuje się przeważającą ilością zieleni w kompozycjach. Dekoracje podobnie jak w pierwotnej postaci tego stylu najczęściej znajdują się w słoikach. Pomalowane dodają większej elegancji.

Czasami Para Młoda chce siedzieć przy normalnym stoiku ze swoimi gośćmi i niczym się nie wyróżniać. Ja zachęcam, aby na sali pojawiła się jednak przynajmniej jakaś delikatna ścianka

i informowała o tym, w którym miejscu siedzą gospodarze.

2H3A8749.JPG

Duże napisy świetlne pięknie się prezentują w strefie tanecznej. Wypełniają przestrzeń, a także dodatkowo ją oświetlają kiedy na sali robi się już całkowicie ciemno.

Suknia ślubna to jedna z rzeczy, którą goście weselni chcą zobaczyć w pierwszej kolejności. Gdy ma ona długi tren to robi dodatkowe wrażenie. Taka suknia pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach, a wcale nie musi być niewygodna, bo można go bez problemu podpiąć do góry.

2H3A8692.JPG

Dekoracja podtalerzy poprzez położenie na nich nieregularnie serwety i dodatnie kwiatów lub zielonych gałązek sprawia, że wszystkie elementy są ze sobą spójne. Dodaje to elegancji, a także przepięknie prezentuje się na całej sali.

Kwiaty w kolorze pastelowego różu są jednymi z najczęściej wybieranych przez Panny Młode. Pięknie pasują do dekoracji w stylu greenery. W towarzystwie odpowiednio dopasowanych dodatków nie trzeba ich dużo, aby efekt był piękny.

2H3A8639.JPG