Leśne Andrzejki

Motyw leśny imprezy był pierwszą myślą jaka skojarzyła mi się z Andrzejkami. Pomyślałam, że będzie idealnie komponował się z surowym wnętrzem, w którym odbywała się impreza. Wykorzystałam gałązki drzew, plastry drewna i oczywiście niezastąpione szyszki. To wszystko idealnie wpasowało się w klimat przyjęcia oraz porę roku panującą za oknem.

Klasyczny Błękit

Dekoracje to nie tylko pojedynczo ustawione bukiety kwiatów na stołach gości. To także dodatkowe elementy, które sprawiają, że wszystko idealnie ze sobą współgra i jest od razu jest odczuwalny klimat, który chcieliśmy stworzyć. Powinniśmy zadbać również o to, aby każde ważne miejsce w tym wyjątkowym dniu miało swoją oprawę kwiatową o tym samym charakterze.

Dodatek Lawendy

Lawenda to roślinka, która ma bardzo wiele zastosowań. Zarówno w różnych produktach, jak i dekoracjach na sali. Ja postanowiłam, że wykorzystam ją na stole weselnym. Idealnie wyglądała wśród pozostałych kwiatów o podobnej kolorystyce. Jest to bardzo ważne, aby zdecydować o motywie przewodnim na samym początku, aby wszystko do siebie idealnie pasowało.

Świat Ślubów

Wedding Land

Wedding Planner

Kamila Plesińska

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel: 505 448 854

E-mail: kamilaplesinska@wp.pl

© 2020 by Kamila Plesińska