top of page
2H3A8768.JPG

Rose Greenery

Styl greenery to odmiana stylu rustykalnego, która charakteryzuje się przeważającą ilością zieleni w dekoracjach. Kompozycje podobnie jak w pierwotnej postaci tego stylu najczęściej znajdują się w słoikach. Pomalowane słoiki lub butelki dodają większej elegancji. W towarzystwie odpowiednio dobranych dodatków całość może wyglądać przepięknie.

Boho Beach (5).jpg

Boho Beach

Wiele Par Młodych po ślubie decyduje się na sesję poślubną w plenerze. W naszych okolicach często robią zdjęcia na Pustyni Błędowskiej. Jest to piękne miejsce, w którym można uchwycić prześliczne kadry. My zdecydowaliśmy się na sesję podczas golden hour i była to bardzo dobra decyzja. Zachodzące słońce pięknie dopełniło nam wszystkie dekoracje.

18 Mai (8).jpg

18 urodziny Mai

Urodziny są bardzo ważnym powodem do świętowania, bo przecież dwukrotnie nie będziemy mieć tyle samo lat.   18 urodziny są o tyle bardziej wyjątkowe, że solenizant wkracza w dorosłość i jest zupełnie inaczej postrzegany. Każe przyjęcie powinno mieć wyjątkowy charakter. Ta impreza go miała, a kolorem przewodnim był Rose Gold.

Christmas Time (2).jpg

Christmas Time

Boże Narodzenie to idealny czas na udekorowanie domu i otoczenia wokół siebie. Każdy, nawet najmniejszy element sprawia, że humor od razu się poprawia i czuć wyjątkowy, magiczny czas oczekiwania. Wiele Par Młodych decydując się na ślub zimową porą wybiera właśnie ten okres. Na stoły możemy stworzyć piękne świąteczne dekoracje.

2H3A3217.JPG

Leśne Andrzejki

Motyw leśny imprezy był pierwszą myślą jaka skojarzyła mi się z Andrzejkami. Pomyślałam, że będzie idealnie komponował się z surowym wnętrzem, w którym odbywała się impreza. Wykorzystałam gałązki drzew, plastry drewna i oczywiście niezastąpione szyszki. To wszystko idealnie wpasowało się w klimat przyjęcia oraz porę roku panującą za oknem.

Klasyczny Błękit (9).jpg

Klasyczny Błękit

Dekoracje to nie tylko pojedynczo ustawione bukiety kwiatów na stołach gości. To także dodatkowe elementy, które sprawiają, że wszystko idealnie ze sobą współgra i jest od razu jest odczuwalny klimat, który chcieliśmy stworzyć. Powinniśmy zadbać również o to, aby każde ważne miejsce w tym wyjątkowym dniu miało swoją oprawę kwiatową o tym samym charakterze.

Lawenda 7.jpg

Dodatek Lawendy

Lawenda to roślinka, która ma bardzo wiele zastosowań. Zarówno w różnych produktach, jak i dekoracjach na sali. Ja postanowiłam, że wykorzystam ją na stole weselnym. Idealnie wyglądała wśród pozostałych kwiatów o podobnej kolorystyce. Jest to bardzo ważne, aby zdecydować o motywie przewodnim na samym początku, aby wszystko do siebie idealnie pasowało.

Świat Ślubów

Wedding Land

Wedding Planner

Kamila Plesińska

bottom of page