top of page

Christmas Time

Świat Ślubów

Wedding Land

Christmas Time (7).jpg

Boże Narodzenie to idealny czas na przepiękne udekorowanie domu i otoczenia wokół siebie. Każdy, nawet najmniejszy element sprawia, że humor od razu się poprawia i czuć wyjątkowy, magiczny czas oczekiwania. Ja w tym roku postawiłam na czerwień.

Christmas Time (1).jpg

Boże Narodzenie to czas radości i wiele Młodych Par decydując się na ślub zimową porą wybiera właśnie ten okres. Można stworzyć naprawdę przepiękne dekoracje ślubne, a zarazem pasujące do świątecznej atmosfery. W tym roku duże wesela nie będą mogły się odbyć, ale obiad po ceremonii w gronie najbliższych jak najbardziej. Jeśli przekładaliście już ślub i wesele na przyszły rok, ale chcecie zawrzeć związek małżeński już teraz to ten czas jest najlepszym rozwiązaniem. Pomożemy Wam w organizacji ślubu, a także udekorujemy kościół, mieszkanie i wykonamy dodatki.

Christmas Time (5).jpg

Wigilia w miejscu pracy jest dla wielu przedsiębiorstw pewnego rodzaju tradycją. W tym roku pracownicy nie będą mogli zasiąść razem przy stole, ale można przygotować wszystko tak jak zawsze. Każdy będzie mógł przyjść w wolnej chwili, nacieszyć oko świąteczną atmosferą i skosztować tradycyjnej potrawy.

Christmas Time (2).jpg
Christmas Time (8).jpg
Christmas Time (10).jpg

Papeteria może znaleźć swoje zastosowanie także na stole wigilijnym. Piękne menu od razu po tym jak gość usiądzie do stołu informują czego będą mogli skosztować uczestnicy. Można położyć również małą gałązkę, która doda charakteru.

Christmas Time (12).jpg

Większość z nas dekoruje domy na Święta Bożego Narodzenia. W prawie każdym pojawia się choinka. Niektórzy dekorują sztuczne drzewka, a niektórzy decydują się na żywą. Oprócz tego pojawiają się stroiki, bożonarodzeniowe świeczki lub figurki. Takie małe elementy są pięknym dopełnieniem dekoracji na stole wigilijnym. Z każdym rokiem w sklepach jest coraz więcej pięknych dekoracji. Ciężko oderwać oczy i oprzeć się kupieniu chociaż drobnego elementu. Ja uwielbiam takie piękne dodatki, bo cieszą oko i od razu poprawiają humor.

Christmas Time (9).jpg
Christmas Time (14).jpg
bottom of page