Boho Beach

Świat Ślubów

Wedding Land

Styl Boho w ostatnim czasie jest często wybierany przez Młode Pary, a w szczególności odsłona plażowa. Chcemy pokazać Wam jakie piękne efekty możemy uzyskać również w naszych okolicach.

Wiele Par Młodych po ślubie decyduje się na sesję poślubną w plenerze. W naszych okolicach często robią zdjęcia na Pustyni Błędowskiej. Jest to piękne miejsce, w którym można uchwycić prześliczne kadry. My zdecydowaliśmy się na sesję podczas golden hour i była to bardzo dobra decyzja. Zachodzące słońce pięknie dopełniło nam wszystkie dekoracje.

W Naszej ofercie oprócz organizacji różnych uroczystości znajdziecie również stoisko z lemoniadą. Pięknie wpisuje się w każdy styl, więc na pewno będzie pasować do tego, który wybraliście. Lemoniada pochodzi od najlepszych z najlepszych.

Stoisko zawsze dekorujemy świeżymi kwiatami pasującymi do wybranego motywu i aranżacji pojawiających się w pozostałych miejscach na sali. Na pustyni postawiliśmy na trawę pampasową

i suszoną bawełnę, która idealnie pasowała do kolorystki piasku.

Przygotowując te dekoracje chciałam trzymać się suszonych roślin

i kolorów natury. Do drobnych dodatków z trawy pampasowej, surowej papeterii i jutowego bieżnika dodałam złote podtalerze, które dodały eleganckiego charakteru całej aranżacji.

Podczas sesji mieliśmy możliwość wykonania kilku zdjęć z tą prześliczną psinką. Kocham psiaki i uwielbiam z nimi współpracować. Są to zawsze zupełnie inne emocje. Na twarzy od razu pojawia się uśmiech, a pieski cudownie pozują do zdjęć 

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel: 505 448 854

E-mail: kamilaplesinska@wp.pl

© 2020 by Kamila Plesińska