top of page

Boho Beach

Świat Ślubów

Wedding Land

Boho Beach (8).jpg

Styl Boho w ostatnim czasie jest często wybierany przez Młode Pary, a w szczególności odsłona plażowa. Chcemy pokazać Wam jakie piękne efekty możemy uzyskać również w naszych okolicach.

Boho Beach (10).jpg
Boho Beach (9).jpg
Boho Beach (11).jpg

Wiele Par Młodych po ślubie decyduje się na sesję poślubną w plenerze. W naszych okolicach często robią zdjęcia na Pustyni Błędowskiej. Jest to piękne miejsce, w którym można uchwycić prześliczne kadry. My zdecydowaliśmy się na sesję podczas golden hour i była to bardzo dobra decyzja. Zachodzące słońce pięknie dopełniło nam wszystkie dekoracje.

Boho Beach (12).jpg
Boho Beach (7).jpg
Boho Beach (5).jpg

W Naszej ofercie oprócz organizacji różnych uroczystości znajdziecie również stoisko z lemoniadą. Pięknie wpisuje się w każdy styl, więc na pewno będzie pasować do tego, który wybraliście. Lemoniada pochodzi od najlepszych z najlepszych.

Boho Beach (6).jpg

Stoisko zawsze dekorujemy świeżymi kwiatami pasującymi do wybranego motywu i aranżacji pojawiających się w pozostałych miejscach na sali. Na pustyni postawiliśmy na trawę pampasową

i suszoną bawełnę, która idealnie pasowała do kolorystki piasku.

Boho Beach (4).jpg
Boho Beach (29).jpg

Przygotowując te dekoracje chciałam trzymać się suszonych roślin

i kolorów natury. Do drobnych dodatków z trawy pampasowej, surowej papeterii i jutowego bieżnika dodałam złote podtalerze, które dodały eleganckiego charakteru całej aranżacji.

Boho Beach (1).jpg
Boho Beach (21).jpg
Boho Beach (27).jpg
Boho Beach (26).jpg

Podczas sesji mieliśmy możliwość wykonania kilku zdjęć z tą prześliczną psinką. Kocham psiaki i uwielbiam z nimi współpracować. Są to zawsze zupełnie inne emocje. Na twarzy od razu pojawia się uśmiech, a pieski cudownie pozują do zdjęć 

Boho Beach (30).jpg
bottom of page