top of page

18 urodziny Mai

Świat Ślubów

Wedding Land

Każde przyjęcie powinno być odpowiednio zadbane. W organizacji tego przyjęcia solenizantce zależało nawet na najdrobniejszych szczegółach. Dla nas każdy, nawet najmniejszy detal, ma znaczenie, bo to one tworzą całość, dlatego bardzo to cenimy.

18 Mai (8).jpg
18 Mai (4).jpg

Urodziny są bardzo ważnym powodem do świętowania, bo przecież dwukrotnie nie będziemy mieć tyle samo lat. 18 urodziny są o tyle bardziej wyjątkowe, że solenizant wkracza w dorosłość i jest zupełnie inaczej postrzegany. Każe przyjęcie powinno mieć wyjątkowy charakter. Ta impreza go miała, a kolorem przewodnim był Rose Gold.

18 Mai (6).jpg
18 Mai (13).jpg
18 Mai (2).jpg

Balony są idealną dekoracją na różnego rodzaju przyjęcia. Gdy myślimy o urodzinach to pierwszymi skojarzeniami są prezenty i właśnie balony. Mają różne kolory, wzory, faktury, dlatego jest w czym wybierać 

i zawsze znajdziemy coś odpowiedniego do danej okoliczności. W tym przypadku postawiliśmy oczywiście na kolor różowy, jednak w różnych odcieniach, dzięki czemu uzyskaliśmy ciekawszy efekt końcowy. Znalazły się również przepiękne balony transparentne

z konfetti, które pasują na większość okazji.

Ścianka, którą udekorowaliśmy pełniły dwie funkcje. Pierwszą było oczywiście tło dla naszej solenizantki, natomiast dugą było miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Dzięki pozostawieniu większej przestrzeni między ścianą a stołem, goście mieli taką możliwość.

18 Mai (5).jpg
18 Mai (1).jpg
18 Mai (3).jpg

Duże napisy MIŁOŚĆ czy LOVE stały się bardzo popularne na większości wesel. Fajnym zamiennikiem na urodziny jest liczba, która od razu sprawia, że wiemy na jakiej imprezie jesteśmy. 

Ta 18 pięknie wypełniła nam przestrzeń przy parkiecie.

18 Mai (7).jpg

Różowe podtalerze były idealnym rozwiązaniem na to przyjęcie. Pięknie dopasowały się do pozostałych elementów dekoracyjnych oraz kwiatów w kolorze różowym. Warto zadbać elegancje na każdym przyjęciu i podtalerze dają właśnie taki efekt. Właśnie na to przyjęcie specjalnie kupiliśmy podtalerze w kolorze Rose Gold, więc znajdziecie je w naszej ofercie. Jeśli chcielibyście mieć właśnie takie na swoim przyjęciu to odezwijcie się do nas, a opracujemy dla Was także motyw przewodni.

18 Mai (15).jpg
18 Mai (11).jpg
18 Mai (14).jpg
18 Mai (9).jpg

Kwiaty są nieodłącznym elementem dekoracji przyjęć. Choć w różnych stylach mogą być zupełnie inne, to zawsze się pojawiają i cieszą oko. Piękne, bogate kompozycje kwiatowe najczęściej kojarzą nam się właśnie z weselami lub jakimiś bardzo ważnymi wydarzeniami. Tak jest, ale na mniejszych przyjęciach, takich jak właśnie urodziny także nie powinno ich zabraknąć. Wiele małych, niskich kompozycji idealnie się sprawdzi na przyjęciach okolicznościowych, więc także na urodzinach.

18 Mai (16).jpg
bottom of page